Najnovšie fotografie, informácie a komentáre nájdete na našom facebooku.

 

 

Apartmánový dom v centre Sakaly - Hurghady.


Dom sa nachádza iba kúsok od niekoľkých pekných verejných pláží, obchodov a reštaurácií. V ponuke na predaj sú štúdia, 1,2, a 3 izbové apartmány. Ceny od 400- 700 Eur za m2.
Ponúkame vily a apartmány
v El Goune

 

 


El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Viac...

 

 Počasie

 


Ďakujeme Vám zanávštevu našej stránky.
 

Royal Beach Resort

Royal Beach Resort
sa nachádza len 15 minút jazdy autom z medzinárodného letiska v Hurghade, v novej a rýchlo sa rozvíjajúcej časti El Ahya.

Royal Beach Resort má veľa predností, ktoré môžu zaujať, v prvom rade je to prestížna a perspektívna lokalita. Veľká prednosť je to, že resort má vlastnú pláž a celková koncepcia stavby je veľkoryso poňatá.

Skladá sa zo štyroch budov, obsahujúcich štúdia, jedno, dvoj a troj posteľové apartmány. Väčšina apartmánov a štúdií má výhľad na more. K rezortu ako súčasť patrí súkromná pláž o rozlohe 4500 m2, plavecký bazén o veľkosti 750 m2, detský bazén, plážový bar, reštaurácia, detské ihrisko, potápačské centrum, vodné centrum, kino, detský kútik, 24 hod. strážna služba, klimatizácia, recepcia, fitness centrum.

Resort bude ponúkať služby 5* hotela, čo ocenia hlavne klienti, ktorí majú radi luxus a pohodlie.
Resort Royal Beach je tiež vynikajúca investícia, pretože ponúka Garantovaný prenájom na 5 rokov a návratnosť až 31,5 % z kúpnej ceny. Developer ponúka možnosť sedem ročného splátkového systému.

Cena od 34,500 Eur