Najnovšie fotografie, informácie a komentáre nájdete na našom facebooku.

 

 

Apartmánový dom v centre Sakaly - Hurghady.


Dom sa nachádza iba kúsok od niekoľkých pekných verejných pláží, obchodov a reštaurácií. V ponuke na predaj sú štúdia, 1,2, a 3 izbové apartmány. Ceny od 400- 700 Eur za m2.
Ponúkame vily a apartmány
v El Goune

 

 


El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Viac...

 

 Počasie

 


Ďakujeme Vám zanávštevu našej stránky.
 

El Makramia Residence

El Makramia Residence je nový rezidenčný komplex, ktorý sa nachádza v prestížnej časti Hurghady El Mamsha.

Je iba 100 metrov vzdialený od mora. V blízkosti sa nachádza celá sieť obchodov, reštaurácii a niekoľko obľúbených a pekných verejných pláží. Iba pár krokov od apartmánu a ste v centre diania. Celý komplex ktorý je veľký 3000m2 je oplotený.

Budova je štvorposchodová a spolu s veľkým bazénom a trávnatými plochami vytvára dojem súkromia a pohodlia. Väčšina bytov je umiestnená tak, že poskytuje výhľad na bazén, záhradu apartmány na 3 a 4 poschodí majú výhľad na more. Je to rezort rodinného typu.

V rezorte je správa, ktorá sa stará o údržbu bazénu, záhrady a taktiež o prenájom bytov, čo môže byť veľmi zaujímavé pre klientov, ktorí budú mať záujem dávať nehnuteľnosť do prenájmu.

Ročné náklady mimo vody a energií sú 6,000 EGL, čo v súčastnosti predstavuje 300 EUR. Priemerné náklady na energie predstavujú čiastku približne/ podľa spotreby/ 25 EUR..

Na predaj v tomto peknom rezorte sú štúdiá - jedna obytná miestnosť, kúpeľňa a balkón, 43m2 cena 25,500 EUR.
Jednoizbový apartmán 56m2 - jedna spálna, obývačka spojená s kuchyňou, balkón a kúpeľňa, cena 32,000 EUR.
Dvojizbové apartmány 100m2 - dve spálne, veľká obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, balkón a kúpeľňa. cena 44,000 EUR.

Všetky ceny sú kalkulované s súčastnému kurzu, po devalvácii Egyptskej libry.