Najnovšie fotografie, informácie a komentáre nájdete na našom facebooku.

 

 

Apartmánový dom v centre Sakaly - Hurghady.


Dom sa nachádza iba kúsok od niekoľkých pekných verejných pláží, obchodov a reštaurácií. V ponuke na predaj sú štúdia, 1,2, a 3 izbové apartmány. Ceny od 400- 700 Eur za m2.
Ponúkame vily a apartmány
v El Goune

 

 


El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Viac...

 

 Počasie

 


Ďakujeme Vám zanávštevu našej stránky.
 

Al Dora Residence

Atraktívny rezort Al Dora Residence sa nachádza v tichej vilovej časti Hurghady El Helal, len 10 minút jazdy autom z letiska a 10 minút chôdze zo stredu Daharu. Projekt ponúka jedno a dvojspálňové apartmány,dvojgeneračné apartmány a vily.

Projekt je veľmi zaujímavý svojou nevšednou architektúrou a vysokou kvalitou prevedenia. Takmer z každého apartmánu, alebo vily je výhľad na more, vzdialené menej ako 100 metrov od Al Dory. Prístup na pláž je cez 5 hviezdičkový hotel, ktorý je vzdialený len 50 metrov od Al Dory.

Majitelia apartmánov dostanú členskú kartu hotela, na základe ktorej môžu čerpať všetky služby v hoteli a vstupovať na pláž. Táto karta je pre deti do 14 rokov zdarma a pre dospelého stojí 75 USD na rok. Náklady na apartmán mimo energií sú priemerne 600 EUR ročne v závislosti od veľkosti apartmánu. Cena apartmánu je približne 1.200 USD za m2 v závislosti od kurzu.