Najnovšie fotografie, informácie a komentáre nájdete na našom facebooku.

 

 

Apartmánový dom v centre Sakaly - Hurghady.


Dom sa nachádza iba kúsok od niekoľkých pekných verejných pláží, obchodov a reštaurácií. V ponuke na predaj sú štúdia, 1,2, a 3 izbové apartmány. Ceny od 400- 700 Eur za m2.
Ponúkame vily a apartmány
v El Goune

 

 


El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Viac...

 

 Počasie

 


Ďakujeme Vám zanávštevu našej stránky.
 


El Gouna - egyptské Benátky

El Gouna - egyptské Benátky El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Nachádza sa približne 25 km severne od Hurghady. V El Goune máte pocit, ako by ste ani neboli v Egypte. El Gouna je nielen luxusná, ale tiež neobvykle čistá. Miestni totiž veľmi dbajú na čistotu nenájdete tu ani toľko piesku, nie že by sa okolo nenachádzala púšť, ale majiteľ strediska sa neustále snaží o "zatrávňovanie" celej tejto oblasti.

Výstavba El Gouny začala na konci 80. rokov minulého storočia. El Gouna sa tiahne okolo pobrežia v dĺžke viac ako 10 kilometrov, je tu množstvo pláží priamo pri mori a taktiež pláží, ktoré sa nachádza pri umelo vybudovaných lagúnach. A práve vďaka množstvu lagún, ktorými je El Gouna pretkaná, nám toto stredisko pripomína talianske Benátky.

El Gouna - záruka luxusu.

El Gouna má svojim obyvateľom a návštevníkom čo ponúknuť.

Má svoj veľký jachtový prístav, súkromnú nemocnicu, reštaurácie, bary, diskotéky, obchody, ale aj vlastné 18 jamkové golfové ihrisko, má aj kasíno a nechýba ani súkromné letisko. Vysokým štandardom svojich služieb uspokojí aj náročných klientov. Je všeobecne známe, že niektoré z mnohých luxusných víl, ktoré sa v El Goune nachádzajú, patrí zámožným bohatým osobnostiam či hviezdam zaoceánskeho show biznisu. Ich mená a o ktoré vily sa konkrétne jedná však majitelia a miestni zamestnanci prísne taja.

Avšak aj tak sa Vám môže stať, že v priebehu svojej dovolenky v El Goune stretnete v prístave Abu Tig Marina jednu zo známych osobností.


Okrem luxusných súkromných víl a rezortov sa v El Goune nachádzajú aj známe a obľúbené hotely. V El Goune sú na predaj luxusné vily, ale aj apartmány v rezortoch.

V prípade záujmu o kúpu apartmánu, alebo vily v El Goune Vám poskytneme informácie mailom, alebo osobne na vyžiadanie.