Najnovšie fotografie, informácie a komentáre nájdete na našom facebooku.

 

 

Apartmánový dom v centre Sakaly - Hurghady.


Dom sa nachádza iba kúsok od niekoľkých pekných verejných pláží, obchodov a reštaurácií. V ponuke na predaj sú štúdia, 1,2, a 3 izbové apartmány. Ceny od 400- 700 Eur za m2.
Ponúkame vily a apartmány
v El Goune

 

 


El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Viac...

 

 Počasie

 


Ďakujeme Vám zanávštevu našej stránky.
 

Hviezdne vilové mestečko v Hurghade


Hviezdne vilové mestečko v Hurghade Tento unikátny projekt vilového mestečka v európskom štýle, je presne to, čo chýbalo na realitnom trhu v Hurghade a je vítaným prírastkom a možnosťou investície do skvelého projektu.
Priestranné vily so slnečnými vzdušnými izbami, veľkými terasami a balkónmi. Vilky majú súkromné záhrady a parkovanie. Vilové mestečko sa nachádza pri ceste smerom na Safagu v blízkosti veľkého obchodného centra Senzo Mall, ktoré poskytuje obchodné a kultúrne vyžitie takmer na dosah ruky.


  • -vzdialenosť od mora.. približne 2 km

  • -5 minút od nákupného centra Senzo Mall

  • -10 minút od medzinárodného letiska v Hurghade

  • -10 minút na promenádu El Mamsha

  • -15 minút do centra Hurghady Sakkaly

V mestečku si môžete vybrať spomedzi samostatne stojacich víl, alebo dvoj viliek, poprípade aj trojposchodovú vilu. Vilové mestečko je vybavené komunitnými bazénmi, relaxačnými zónami a lavičkami, upravenými záhradami a niekoľkými bazénmi, pavilónmi. Po kompletnom dokončení bude mestečko vybavené obchodmi, športovými zariadeniami a správou nehnuteľností. V mestečku je 24 hodinová strážna služba.


POPLATKY ZA ÚDRŽBU

Celkové náklady na údržbu mimo energií, sú jednorázové a to 15% z pôvodnej kúpnej ceny vašej vily a sú splatné pri podpise kúpnej zmluvy, alebo pri prevzatí kľúčov.

VODA A ELEKTRINA

Zapojenie vody a elektriny do vily, ako aj elektromer a 2 vodomery a manipulačné poplatky predstavujú čiastku 50,000 LE. Ceny stanovuje Úrad vlády. Prepis vody a elektriny na vaše meno zariadi právnik v Hurghade.

MOŽNOSTI PLATBY

Platobné podmienky

Pri rezervácii 5% z ceny nehnuteľnosti, pri podpise zmluvy 95% v tomto prípade zľava z ceny 5 %

Po dohode s developerom je možnosť splátok od 1 až do 3 rokov

CENY VILIEK

Cena samostatne stojacej vily 95,000 EUR
Cena vilky v dvojvile 91,250 EUR
Cena vily DE LUXE 115,000 EUR
3 poschodová vila 147,500 EUR