Najnovšie fotografie, informácie a komentáre nájdete na našom facebooku.

 

 

Apartmánový dom v centre Sakaly - Hurghady.


Dom sa nachádza iba kúsok od niekoľkých pekných verejných pláží, obchodov a reštaurácií. V ponuke na predaj sú štúdia, 1,2, a 3 izbové apartmány. Ceny od 400- 700 Eur za m2.
Ponúkame vily a apartmány
v El Goune

 

 


El Gouna je moderné a luxusné letovisko na pobreží Červeného mora. Viac...

 

 Počasie

 


Ďakujeme Vám zanávštevu našej stránky.
 

Hill View

Hill View rezidenčný komplex sa nachádza 29m nad morom. Z každého apartmánu je prekrásny výhľad na more. Ak chcete bývať na jednom z najkrajších miest Hurghady, mať neskutočne krásny výhľad na more, prístup na 150m dlhú súkromnú pláž na ktorú sa doveziete výťahom a perfektné služby, toto je to pravé miesto pre Vás.

Rezidenčný komplex sa nachádza v centre Hurghady iba 10 minút jazdy od letiska.

V Hill View si môžete vybrať štúdio 62m2, alebo jednoizbové apartmány od 68m2-80m2. Apartmány sú dokončené pripravené na nasťahovanie. Ceny od 95,500 EUR.

Apartmánové domy majú veľmi pekné okolie, záhrady s palmami, kvety a bazény. Hill View je súčasťou rezortu The View. Pre absolútne pohodlie majú rezidenti k dispozícii niekoľko reštaurácií, herňu pre deti, fitness centrum, cukráreň a nespočetné množstvo ďalších obchodov. Momentálne je toto miesto v Hurghade "in"

Rezidenti majú okrem iného aj možnosť parkovania v objekte. Vstup do rezidenčnej časti je strážený 24 hodinovou strážnou službou.

Platobný plán:

1, Pri platbe v hotovosti 10% zľava
2, Pri podpise zmluvy zaplatíte 25% a zvyšok môžete splácať po dobu 4 rokov bez navýšenia. Apartmán môžete užívať po podpise zmluvy a zaplatení 25%.